1996 senesinde 3M firmasının yetkili satıcısı olarak çözüm sunmaya başladığımız bu sektör ile olan bağlarımız gün geçtikçe artmaya devam ederken, kütüphanelere ve bilgi merkezlerine doğru ve güvenilir çözümler sunmaya devam etmekteyiz.
Dünya kütüphaneleri ile çalışan ve sektörde başarılı olan iki firmanın birlikteliği, 2016 yılında bibliotheca firmasının 3M Kütüphane bölümünü satın alması ile başladı.
Gemini Bilgi Teknolojileri, bibliotheca firmasının Türkiye’deki tek yetkili temsilcisi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Bu birliktelik ile sektördeki konumumuzun daha yukarı noktaya taşınacağına inanıyoruz.
Kütüphanelere ve bilgi merkezlerine, geniş ürün yelpazemiz ve özel ürünlerimiz ile birlikte hizmet vereceğimizi duyurmak bizi çok mutlu ediyor.

Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle çerez şeklinde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki ve sunduğumuz hizmetlerdeki deneyiminizi etkileyebileceğini lütfen unutmayın.