Okuyucularınızın ve sizlerin sağlığını önemsiyoruz.

Kütüphaneniz için sterilizasyon sistemleri geliştirdik

Ultraviyole teknolojisi kullanılarak geliştirilmiş sistemler ile kütüphanenizi güvenle dolaşıma açabilirsiniz. Okuyucularınız  bulunduğun ortamın havasının temizliği ve kütüphane materyallerinin steril olması pandemi döneminde daha da önem kazanmıştır.

STERİLİZASYON SİSTEMLERİ

Konusunda uzman ekipler tarafından geliştirilmiş olan sistemlerin Acıbadem Üniversitesi mikrobiyoloji laboratuvar testleri yapılmış ve onaylanmıştır.

güvenilir

Sistemimiz çalışırken ön kapağının açılması durumunda UV lambalar kapanır, insan sağlığını tehdit edecek UV-C ışınlarının dış ortama sızmasına izin vermez.

çevre dostu

İşlem sırasında herhangi bir kimyasal kullanılmadığı için çevre dostudur, kullanıcının bulunduğu ortam konforuna zarar vermez.

kolay kullanım

Dokunmatik ekranlı sistem yönetim panelinden işlem ile ilgili bilgilere ulaşabilir, sistemin kontrolünü gerçekleştirebilirsiniz.

Sterilizasyon sistemleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için broşür ve raporları indirebilirsiniz

Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle çerez şeklinde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki ve sunduğumuz hizmetlerdeki deneyiminizi etkileyebileceğini lütfen unutmayın.